2017 İlkbahar saç modelleri!

2017 İlkbahar saç modelleri!
2 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 152 kez okundu.
Trendlerin belirlendiği moda haftalarından 2017 ilkbahar yaz sezonunun öne meydana çıkan saç modelleri…

 2017 İlkbahar saç modelleri!

Michael Kors defilesinde karşımıza meydana çıkan cool kız silüeti doğrusu uzaktan olduğumuz bir stil yok. Yandan ayrılan saçlar yüzün bir tarafını kapatacak şekilde bırakılırken, öteki bölümdeki saçlar kulak peşinde tel tokalarla tutturuluyor.

18
 2017 İlkbahar saç modelleri!

Geriye dümdüz taranmış saçlar Marchesa 2017 ilkbahar defilesiyle karşımıza çıkıyor. Saç stilisti Antonio Corral Calero ‘Bu saç stilinde kayda değer olanın basit ve dokulu bir görünüm temin etmek ’ diyor. Saçları düzleştirdikten ve ayırdıktan sonradan parlak bir dış görünüş edinmek için bolca argan yağı uygulanıyor. Saçı sabitleştirmek için orta sertlikte saç spreyi sıkıldıktan sonradan ise başın her iki yanında müthiş saç aksesuarları yerleştiriliyor.

28
 2017 İlkbahar saç modelleri!

Monique Lhuillier 2017 ilkbahar defilesinde karşımıza çıkan fiyonkla bağlanmış, düzensiz at kuyruğu saç modeli trend listesinin başında yer alıyor. Saç stilisti Bob Recine, bu saç stilini tutmak için saça doku kazandırdıktan sonra hafif düzensiz bir şekilde toplamanın yeterli olduğunu söylüyor. Saçınızı esnek bantla topladıktan sonra, tokayı bir kurdele ile kamufle edin.

38
 2017 İlkbahar saç modelleri!

Islak görünümlü saç stili 2017 ilkbaharının en popüler görünümlerinden beri. Geçtiğimiz sezondan beri ayrıca defilelerde hem de günlük hayatta karşımıza meydana çıkan bu saç stilini Altuzarra 2017 ilkbahar kreasyonuyla birlikte kullanıyor.

48

Michael Kors defilesinde karşımıza meydana çıkan cool kız silüeti gerçekte uzaktan olduğumuz bir tarz değil. Yanlamasına ayrılan saçlar yüzün bir tarafını kapatacak şekilde bırakılırken, diğer bölümdeki saçlar kulak gerisinde tel tokalarla tutturuluyor.

Geriye Doğru dümdüz taranmış saçlar Marchesa 2017 ilkbahar defilesiyle karşımıza çıkıyor. Saç stilisti Antonio Corral Calero ‘Bu saç stilinde manâlı olanın basit ve dokulu bir görünüm temin etmek ’ diyor. Saçları düzleştirdikten ve ayırdıktan sonradan parlak bir görünüş olmak için oldukça çok argan yağı uygulanıyor. Saçı sabitleştirmek için orta sertlikte saç spreyi sıkıldıktan daha sonra ise başın her iki yanına mükemmel saç aksesuarları yerleştiriliyor.

Monique Lhuillier 2017 ilkbahar defilesinde karşımıza çıkan fiyonkla bağlanmış, düzensiz at kuyruğu saç modeli trend listesinin başında yer alıyor. Saç stilisti Bob Recine, bu saç stilini yetişmek için saça doku kazandırdıktan sonra hafif düzensiz bir şekilde toplamanın tatmin edici olduğunu söylüyor. Saçınızı esnek bantla topladıktan sonra, tokayı bir kurdele ile kamufle edin.

Islak görünümlü saç stili 2017 ilkbaharının en popüler görünümlerinden beri. Geçtiğimiz sezondan beri hem defilelerde ayrıca de jurnal hayatta karşımıza çıkan bu saç stilini Altuzarra 2017 ilkbahar kreasyonuyla birlikte kullanıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git