Bronde Saç Modası

Bronde Saç Modası
27 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 305 kez okundu.

Bütün bayanlar muhtemelen trend olan bronde saç rengi ile tesadüfen ya da bilerek karşılaşmıştır. Bronde, blonde ve brunette, yani sarı ve kahve tonlarının birleşiminden oluşan bir saç rengidir. Aslında tam olarak bal rengi saç da denilebilir.

 

Bronde saç rengi nasıl elde edilir?

Bronde saç rengi için ihtiyacınız olan iki şey, kahverengi ve sarı saç boyasıdır.

Bronde saç rengini elde etmek istiyorsanız, öncelikle saçınız için ten renginize uygun bir kahve tonu seçerek uygulamalısınız. Buğday bir tene sahipseniz, küllü kumral renkleri sizin için oldukça uygundur. Ancak boya seçiminde dikkat edilmesi gereken husus, saç renginizin tam olarak ne olduğunu bilmektir. Eğer koyu kahve tonlarında bir saça sahipseniz, elde etmek istediğiniz renge göre bir boya seçmelisiniz. Örneğin, koyu kahve saça direkt kahve tonları uygulanırsa, sıcak bir kahve tonu oluşacaktır. Bu yüzden küllü olan renkleri tercih etmeli, istenen renkten 1-2 ton açık olan bir boya uygulanmalıdır.

 

Komple kahverengi bir saç elde edildikten sonra, saçların boylarına ve uçlarına sarı boyayı uygulamalısınız. Bronde saç renginin avantajı ise, bu rengi elde ederken sarı boyayı gelişi güzel bir şekilde saça uygulamaktır. Teninize uygun kahve ve sarı tonlarını tercih etmek de işin püf noktasıdır.

 

Bronde saç rengi, her bayana yakışabilecek yanar döner bir saç rengidir. Renk geçişleri sayesinde saçı bakımlı ve sağlıklı gösterir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git