Fazla Şık Siyah Uzun Elbise Modelleri

Fazla Şık Siyah Uzun Elbise Modelleri
28 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 158 kez okundu.

Gece elbiseleri için Siyah hem seksi keza de çok şık bir seçenektir. Bu yüzden bugünkü galerimizde Fazla Şık Siyah Uzun Elbise Modelleri‘ni sizin için bir araya getirdik!

Siyah renk kadınların her daim vazgeçilmez olmuştur. Giyeni keza seksi hem de daha çelimsiz ayrıca de sade bir şıklığa kavuşturan siyah rengi istediğiniz o kadar fazla renkle de kombinleyebilirsiniz. Mesela beyaz ile ciddi, kırmızıyla seksi, neon renklerle eğlenceli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Gece elbiselerinde de en fazla kullanılan renklerdendir siyah… Sizi çelimsiz göstermenin yanı sıra siyah renk uzun bir elbiseyle her türlü nikah ve davete gidebilirsiniz. Balık elbise modelleri son yılların en popüler uzun elbiseleri arasında, mesela siyah tüllü, straplez bir balık elbiseyi şık ve kibar takılarla kombinleyebilirsiniz. Galerimizde göreceğiniz üzere derin sırt dekolteli siyah bir elbiseyi kırmızı bir dudak boyası ve sade bir ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz. Günlük hayatta da uzun askılı siyah elbiseleri bilhassa bahar ve yaz aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yakın arkadaşınızın düğünü için düşük omuzlu bir prenses elbise modelini ise siyah rengin şıklığıyla birleştirebilir ve trend bir dış görünüş yakalayabilirsiniz!

Artık galerimize göz atmanın zamanı geldi! Galerimizdeki elbise modellerinden ilham alarak istediğiniz özel gün için olağanüstü kombinler yapabilirsiniz!

1. Tüllü Siyah Uzun Elbise

Siyah Uzun Elbise Modelleri

2. V Yaka Uzun Siyah Elbise

Uzun Siyah Elbise Modelleri

3. Sırtı Açık Siyah Uzun Abiye

Siyah Uzun Abiye Modelleri

4. Düz Siyah Elbise

Düz Siyah Elbise Modelleri

5. Yırtmaçlı Siyah Elbise

Abiye Siyah Elbise Modelleri

6.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-6

7.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-7

8.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-8

9.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-9

10.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-10

11.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-11

12.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-12

13.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-13

14.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-14

15.

Siyah Uzun Elbise Modelleri-15

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git