Galaksi Saç Modası

Galaksi Saç Modası
11 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 256 kez okundu.

Nebula kırmızısı, Uranüs yeşili, Güneş sarısı gibi renkler kulağa ilginç gelse de saçta bir o kadar güzel durmaktadır. Galaksi fotoğraflarından esinlenerek oluşturulan bu saç modeli pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Ombre modasından sonra galaksi saç modası da 2016 yılının son aylarına damgasını vurdu. Beğendiğiniz galaksi resmini kuaförünüze göstererek saçınızı istediğiniz galaksi renkleriyle boyatabilirsiniz. Kuaförün hayal gücünü de işin içine katmasıyla çok farklı saç modelleri oluşturuluyor.

Galaksi Saç Nasıl Kullanılır?

İster üç renkle ister daha fazla rengi bir arada kullanarak galaksi saç modeli oluşturulabilir. Fakat bu boyalar farklı tonlarda ve renklerde olduğu için saçtan kolaylıkla akabiliyor. Bu sebeple belli aralıklarla kuaföre uğramak şart. Aksi takdirde saçtaki renkler akabilir ve eksi ışıltısı kalmaz.

 

Boyama işlemleri 6 saate kadar sürmektedir bu yüzden kuaförde uzun süre geçirmeye hazır olmak gerekir. Galaksi saç modelleri ile farklı ve canlı saçlara sahip olabilir ve dikkat çekebilirsiniz. Seçtiğiniz renkleri güzel kombinleyebilecek bir kuaför bulmak oldukça önemlidir. Muhakkak güvendiğiniz ya da bilinen bir kuaförde bu saç desenini yaptırın.

 

Son zamanlarda bu moda erkeklerin de ilgisini çekmeyi başarmıştır ve erkeklerde seçtikleri renklerle saç kombini yapmaya başlamışlardır. İyi bir kuaför ve uyumlu renk seçenekleri ile mükemmel saçlara sahip olabilirsiniz. Yurt dışında oldukça moda olan bu saç stili Türkiye’de de yavaş yavaş yayılmaya başlamıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git