Görmek İsteyeceğiniz En Hoş Uzun Abiye Modelleri

Görmek İsteyeceğiniz En Hoş Uzun Abiye Modelleri
4 Mart 2017 tarihinde eklendi, 98 kez okundu.

Nikah ve davetlerde şık görünmeyi kim istemez? Abiye modeli seçmek ola ki de kadınların en fazla zorlandığı kıyafet seçimleri arasındadır. Elbisenizin ayrıca ceset tipinize yakışması, ayrıca renginin teniniz ve makyajınızla armoni içinde olması ayrıca de demode olmaması gerekir. Bunun için de sezonun en trend elbise modellerini peşine düşüp takip etmekte avantaj var.

Nikah ve davetlerde giyebileceğiniz çok farklı alanlara yönlendirilmiş abiye modellerini piyasada bulmak bundan böyle fazla basit. Abiye elbisenin modeli kadar materyali ve kumaşı da oldukça önemlidir. Balık elbiselerde genellikle dantel ve saten gibi kumaşlar kullanılır. Balık elbiseler dişi vücut hatlarınızı ortaya çıkarırken güzel bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Tül abiye elbiseler de artık çok modern ve şık… Özellikle fazlalıklarınız olduğunu düşünüyorsanız belden büzgülü ve uçuş uçuş bir abiye modeli yeğlemek bütün kusurlarınızı kapatacaktır. Tek bir materyal yerine pat diye fazla materyalin kullanıldığı elbiseler de epeyce şık bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Şık ve iddialı görünmek için dekolteden kaçınmamanız gerekiyor… Bu ister abartıdan uzak göğüs veya sırt dekoltesi olabilir ya da derin bir yırtmaç olabilir. Elbiseniz fazla pozitif detay içeriyorsa ayakkabı ve aksesuarlarınızda sadelikten yandan olmanız akıllıca bir atak olacaktır.

Uzun lafın kısası size en çok yakıştığını düşündüğünüz elbise modeli sizin için en doğru tercih olacaktır.  Gelin hemen beraber galerimizde bir araya getirdiğimiz en şık abiye modellerine beraber bakalım!

1. Uzun Tüllü Abiye Modeli

Uzun Abiye Modelleri

2. Uzun Taşlı Abiye Elbise

Uzun Abiye Elbise Modelleri

3. Işıltılı Uzun Abiye Elbise Modeli

Uzun Abiye Elbise Modelleri

4. Sırtı Açık Abiye Modeli

Abiye Modelleri Uzun

5. 2016 Yırtmaçlı Uzun Abiye Modeli

2016 Uzun Abiye Modelleri

6.

Uzun Abiye Modelleri-6

7.

Uzun Abiye Modelleri-7

8.

Uzun Abiye Modelleri-8

9.

Uzun Abiye Modelleri-9

10.

Uzun Abiye Modelleri-10

11.

Uzun Abiye Modelleri-11

12.

Uzun Abiye Modelleri-12

13.

Uzun Abiye Modelleri-13

14.

Uzun Abiye Modelleri-14

15.

Uzun Abiye Modelleri-15

16.

Uzun Abiye Modelleri-16

17.

Uzun Abiye Modelleri-17

18.

Uzun Abiye Modelleri-18

19.

Uzun Abiye Modelleri-19

20.

Uzun Abiye Modelleri-20

Kaydet

Kaydet

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git