Parlak Saçlar İçin Bakım Önerileri

Parlak Saçlar İçin Bakım Önerileri
2 Mart 2017 tarihinde eklendi, 93 kez okundu.

Yaz ve kış mevsimlerinde tırnaklarınızdan tutun saçlarınıza dek tüm vücudunuz hırpalanma evresi geçirmiştir her halde. Yıpranan ve cansız görünüm şampiyon saçlarımızın fena görünmeye devam etmesi de cabası. İşte size aydınlık saçlar için bakım önerileri.

* Saçlarınıza, banyo yapmadan önce organik zeytinyağı ile masaj yapınız. Ve zeytinyağının saçınızda 1 saat beklemesini sağlayınız. Sonra istediğiniz şampuan kullanabilirsiniz.

* Saçlarınızı besleyen diğer ürünse yumurtadır. Yumurta, zeytinyağı, badem yağı ve lavanta yağından 1 tatlı kaşığı alarak karışımı hazırlayın ve saçınıza sürün. sonra saç kepiyle kapatarak 1 saat bekleyin ve ara ara masaj yapmayı unutmayın.

* 10 damla Hindistan cevizi yağı, 10 damla zeytinyağı, 10 damla badem yağı ve 10 damla susam yağını sırça bir kâsenin içine koyarak karıştırınız. daha sonra parmaklarınızı bu karışıma bandırın ve saç diplerinizden saç uçlarına değin masaj yaparak sürün. Streç folyo ile sarın ve 45 dakika bekletin. sonra yıkama işlemine geçebilirsiniz.  Parlak saçlara kavuşmanız için bunlar kayda değer detaylardır. Ve haftada en 2 kere bu yağ kısa ve öz saç maskesini uygulayın.

* Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ’nun verdiği ısırgan kısa ve öz suyla saçınızı yıkamanız, saçınızın ayrıca uzamasına ayrıca sağlam kalmasına keza de kırıkların oluşmasına engel olması bakımından fayda sağlayacaktır.

Etiket saç parlak saçlar aydınlık saçlar için öneriler aydınlık saçlar için ne yapabilirim aydınlık saçlar için doğal bakım aydınlık saçlara nasıl sahip olabilirim? Saç Bakımı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git